Forum Zarobki w Żabce-Freshmarkecie Strona Główna Zarobki w Żabce-Freshmarkecie
Żabka-Freshmarket - Forum niezależne ajentów.


Sonda o zadłużeniach ajentów.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarobki w Żabce-Freshmarkecie Strona Główna -> Sonda o zadłużeniach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
bubble




Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Sob 19:53, 29 Sie 2009    Temat postu: Sonda o zadłużeniach ajentów. Back to top

4,000zl

Post został pochwalony 1 raz
 
Zobacz profil autora
Gość







 PostWysłany: Sob 20:21, 29 Sie 2009    Temat postu: Back to top

tu nie chodzi tylko o zadłużenia w urzędach. Ludzie maja kredyty nie na helikopter ,ale po to by zapłacić zusy i podatki .Na własne oczy widziałam,jak osoba brała kredyt w prowidencie na zapłacenie zusu i tu się zaczynają schody...
 
zabka




Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: bytom
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Sob 23:54, 29 Sie 2009    Temat postu: Back to top

zus -2500

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
zabka




Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: bytom
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 0:09, 30 Sie 2009    Temat postu: Back to top

dodam jeszcze , że tak jak wspomniała monia zadłużałam się na spłaty podatków i spłacam to do dziś... więc można dodać do tego kolejne 2500

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
simka




Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: M7
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Nie 9:31, 30 Sie 2009    Temat postu: Back to top

Trudny temat... Na 6 lat pracy 4 lata mój sklep robił 4 lige... Nie trudno się domyślić ze rozliczenia ajenta wyglądały tragicznie. Na dzień dzisiejszy kończę spłacać 2 karty kredytowe i spory kredyt , który mam na mamę a który poszedł na spłatę dziury finansowej. Myślę ze do konca roku wyjdę z kredytów a później muszę się przyłożyć do spłaty zadłużeń wobec ZUS I US. Mam nadzieję ze pracując już gdzie indziej i mając normalną umowę o pracę zdołam załatwić kolejny kredyt spłacić ZUS i US i nareszcie żyć jak człowiek. Nawet jeśli będzie trzeba konkretnie zacisnąć pasa.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Gość







 PostWysłany: Nie 10:18, 30 Sie 2009    Temat postu: zadłużenie Back to top

dziękuję za te informacje,chcieliśmy się tylko upewnić i utwierdzić w tym ,co w rozmowach prywatnych nam mówiono.Piszcie dalej ,nie krępujcie się ,bo to właśnie pokazuje skalę tej piramidy. Czyta ponad 300 osób ten temat ,a wpisów mało . Dzięki tym pierwszym ,myślę, że dodali odwagi pozostałym ,a skala jest olbrzymia.
 
Gość







 PostWysłany: Nie 12:04, 30 Sie 2009    Temat postu: Back to top

16 miesięcy ciężkiej pracy i finał taki US 8000,zaba 10000,ZUS 2500,=20500 PLN czyli norma.Jest możliwe zapłacić mniejsza kasę ale tak miałem dość tego syfu że nie wnikałem już w to (spłaciłem i żyje jak człowiek).Rozliczenie z żabką no cóż bardzo niejasne nie miałem żadnej dziury finansowej WWA wpłacałem idealnie.
 
Gość







 PostWysłany: Nie 12:37, 30 Sie 2009    Temat postu: Back to top

Ludzi wykorzystanych(oszukanych) przez tą firmę są dziesiątki,ale większość nie ma ochoty lub się czegoś obawia walczyć z tym gównem dlatego jest tak mało wpisów przecież co chwile są zmiany Ajentów.Jak można być zadowolonym z takiego dochodu 330h/mc za 2400 PLN?wychodzi 7,30 na godzinę no ładnie jak na szefa?
Proszę nie mówić że siedzicie w sklepie trzy lub cztery godziny bo to kłamstwo lub dziury finansowe do płacenia.
 
ja




Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Pon 8:09, 31 Sie 2009    Temat postu: Back to top

zus 5000
us500 :(


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Gość







 PostWysłany: Pon 20:11, 31 Sie 2009    Temat postu: Back to top

zus =0
us też ZERO
 
antoni




Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Wto 0:35, 01 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

W obecnej chwili nie ma prawie Ajenta , który jest na plusie. Od momentu jak przejeli Nas czesi każdy jest na minusie ( jeżeli pracuje zgodnie z umową ).Szukają pieniędzy na Kolportera , Swidnik , karę i jeszcze na Bóg wie co. A spotkanie w Poznaniu dało co? Odpowiem : to co rano "robię". Może to Kogoś obrazić za co przepraszam , ale tak jest. Gdzie są Nasze podpisy akceptujące wytyczne zmieniające podstawowe warunki umowy Naszej Współpracy z Żabką ( marże i inne pierwotne umowy finansowe )

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
jannowak_002




Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Wto 21:38, 01 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

nie mam długów ale jest coraz trudniej związać koniec z końcem

Post został pochwalony 1 raz
 
Zobacz profil autora
Gość







 PostWysłany: Wto 21:48, 01 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

dlugi to codziennosc czy mamy konczyc tak jak ajent z gdanska nie o tym marzylem podpisujac umowe z ta firma
 
Gość







 PostWysłany: Wto 21:53, 01 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

us. 2-tys bank 26tys nie mowiac o dlugach po rodzinie ale oni na szczescie wiedza gdzie pracuje i nie domagaja sie zwrotu
 
diament
Wyjadacz



Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 64
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Śro 18:22, 02 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Juna jak długo jeszcze zamierzasz się zadłużać? Coś złego się dzieje z ludźmi, którzy pracują za długo w tej sieci. Zaczynają przyzwyczajać się do zadłużania to w US, to ZUS Żaba Was za chwilę wywali. Jesteście bardzo kłopotliwi dla ropuchy. Szukaj jak najszybciej rozwiązania, bo będzie za późno.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarobki w Żabce-Freshmarkecie Strona Główna -> Sonda o zadłużeniach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach