Forum Zarobki w Żabce-Freshmarkecie Strona Główna Zarobki w Żabce-Freshmarkecie
Żabka-Freshmarket - Forum niezależne ajentów.


Pomagam w zamknięciu sklepów Żabka - spłacam zaległości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarobki w Żabce-Freshmarkecie Strona Główna -> Pytania i odpowiedzi.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
pawelfuturo




Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

 PostWysłany: Pon 20:08, 04 Lut 2019    Temat postu: Pomagam w zamknięciu sklepów Żabka - spłacam zaległości Back to top

Witam serdecznie,

piszę tego posta, by każdy niezadowolony przedsiębiorca wiedział gdzie i do kogo może zwrócić się o pomoc, po tym jak poczuł się oszukany lub Twój sklep nie generuje wystarczającego dochodu.

Jeśli należysz do tej grupy, jestem w stanie pomóc Tobie i Twoim bliskim w zapewnieniu finansowania na dalszą działalność, lub uregulowanie wszelkich długów, w stosunku do Żabki, ZUS, US itd.

Od 6 lat z dużymi sukcesami pomagam firmą i dostarczam produkty, które pomagają utrzymać płynność finansową. Jeśli jest już za późno, zapewniam finansowanie na uregulowanie wszelkich zaległości.

Działam w całej Polsce, jestem skuteczny a opłatę pobieram, tylko gdy pozyskam odpowiednie finansowanie, które zaakceptujesz. Więc niczym nie ryzykujesz.

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz po prostu dość - zapraszam do kontaktu: 502 867 182, lub [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarobki w Żabce-Freshmarkecie Strona Główna -> Pytania i odpowiedzi. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach